proje yönetim programı

Proje Yönetim Programı (Yazılımı)

Proje Yönetim Programı (Yazılımı) Neden Kullanmalısınız?

Yazılım ekibimiz tarafından uzun yılların verdiği donanım, bilgi birikimi, sektörel tecrübemiz neticesinde geliştirilmiş olan Proje Yönetim Programı (yazılımı) tüm sektörlerde yapılacak olan çalışmaların daha verimli, düzenli, performans, büyüme, iş süreçlerini ölçebilmeleri adına, şirketler içerisinde iş süreçlerinin planlı olarak yürütülmesini sağlamak amacıyla geliştirilen oldukça donanımlı bir yazılımdır.

Proje yönetim programımızla şirketinizde yürütmüş olduğunuz tüm iş süreçlerini tek bir ekran üzerinden rahatlıkla yürütebilir, ayrıca dışarıda dahi olsanız tüm süreci rahatlıkla dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz. Proje yönetim programıyla şirket içerisinde eylem planları oluşturabilir, oluşturmuş olduğunuz eylem planıyla da iş süreçlerinizi uçtan uca kontrollü bir şekilde yürütebilir, şirket içi iş akış süreçlerinizi standart duruma getirebilir, süreçlerinizde meydana gelebilecek olası durumları öncesinde tespit ederek buna göre önleminizi alıp zamandan ve süreçten tasarruf sağlayabilirsiniz.

Proje yönetim programları (yazılımları) ile şirket içerisinde iş süreçlerinizi eyleme geçirerek, her konu başlığını şirket içerisinde bir proje olarak hayata geçirebilirsiniz. Proje yönetim programları şirket içerisinde rutin yapılan sipariş alma süreçleri, görev atama planları, kampanya oluşturma evreleri, fuara katılım organizasyonu süreçleri, şirket içi özel hizmet süreçleri, şirkete özel üretim süreçleri, mühendislik iş süreçleri gibi tüm şirket içi organizasyonları hayata geçirmenizde etkin bir rol oynamaktadır. İşin özü proje yönetim programları birçok karmaşık iş sürecini tamamıyla ortadan kaldırıp kısa zamanda daha fazla iş yapmanıza, raporlara istediğiniz yerden ulaşmanıza, iş sürecinizi dilediğiniz yerden takip etmenize fazlasıyla olanak sağlamakta olan yazılımlardır.

Proje yönetim programı (yazılımı) ücretsiz olarak hiçbir sürecinizi yürütmenize olanak sağlamamaktadır. Bildiğiniz üzere bu yazılımlar büyük bir Ar-Ge sonrası geliştirilmekte, destek ekibi her zaman firmalara destek sağlamaktadır. Bundan dolayı gelişmiş proje yönetim yazılımlarını ücretsiz olarak hiçbir yerde bulmanıza olanak yoktur.

Türkçe proje yönetim programı (yazılımı) ile Bionasoft olarak ülkemizde yer alan tüm şirketler için geliştirmiş olduğumuz projemiz beklentimizin çok üzerinde talep görmeye başlamıştır. Bionasoft Ar-Ge ekibimiz proje yönetim programıyla ilgili olarak her gün araştırma yapmakta olup yazılımın geliştirilmesi adına her sektörü dinleyip, ziyaretler gerçekleştirerek, sektörlere özel zorlu tüm süreçleri derleyip yazılım olarak hayata geçirmekte, böylece yazılım sektörel olarak da modüllerle uygun duruma getirilmektedir.

proje yönetim yazılımları

Yazılım Proje Yönetimi İçin Olmazsa Olmazdır

Yazılım proje yönetimi süreçlerinde şirketlerde mutlaka kullanılmalıdır. Şirket içerisinde kullanmış olduğunuz proje yönetimi yazılımlarıyla tüm iş süreçlerinizi kontrol altına almakla birlikte, şirket içerisinde iş takvimi süreçlerinizi, yapılacak olan işleri, yapılması istenen işleri, bütçe ayarlamalarını, şirket içerisinde oluşan maliyet sürecini, şirkette iş süreçlerinde kimlerin ne gibi görevler alacağını, satınalma departmanında yer alan kişilerin organize edilme süreçleri, tedarikçilerin organize edilme süreçleri, tüm iş süreçlerinin anlık olarak her yerden takip edilebilmesi, şirket içerisinde anlık olarak doküman paylaşımı yapma, yazışma paylaşımları yapma, görsel paylaşımları yapma gibi birçok süreçte sizlere büyük oranda kolaylık sağlamaktadır.

iş takip sistemi yazılımları

Proje Yönetim Yazılımlarıyla (Programlarıyla) Zaman ve Kazançta Hedeflerinize Ulaşın

Proje yönetim yazılımları(programları) nelerdir? Gibi Google arama motoru üzerinde birçok araştırma yapıldığını görerek bu süreçte şirketlerin kaygılarını ortadan kaldırıp, karmaşık iş süreçlerini sistematik yapıya çevirmek adına Bionasoft olarak geliştirmiş olduğumuz proje yönetimi yazılımıyla şirket içerisinde oluşan tüm karmaşık işleri sistemsel yapıda tek bir yerden kontrol etmenizi sağlıyoruz. Proje yönetim yazılımları nelerdir? Gibi aramalarda birçok yazılım arama motorunda karşınıza çıkmaktadır. Bunlar arasında ücretli ve ücretsiz yazılımlar bulunmaktadır. Ücretli yazılımlarda satın aldığınız modüllerle sürecinizi her yerden profesyonel olarak sürdürürken, ücretsiz yazılımlarla ise kısmi olarak çalışma yaparsınız.

Proje yönetim yazılımları (programları) ayrıca tüm süreçlerinizi kontrolünüz dâhilinde minimum hatayla sürdürmenize de olanak tanımaktadır. Şirketinizde belirlediğiniz, karar kıldığınız herhangi bir projenin iş süreçlerini yönetebilir, şirket içi görevlendirme süreçlerinizi görünür kılmanızı da bu yazılımlarla sağlayabilirsiniz.

proje takip sistemi yazılımları

Proje Yönetim ve Takip Sistemi Yazılımı (Programı) İşlerinizi Büyütün

Proje yönetim sistemi içerisinde proje adı belirleyebilir, projenin türünü belirleyebilir, projenin kategorisini, durumunu da belirtebilirsiniz. Ayrıca projenin başlangıç tarihi, bitiş tarihi, projenin liderini ve ekipte kimler varsa tüm ekip çalışanlarını sisteme tanımlayabilirsiniz.

Ayrıca proje yönetimi sistemiyle iş planlarınızı oluşturarak, iş planı takvimi belirleme, Gant Chart Table üzerinde de süreçlerinizi anlık olarak yürütebilirsiniz.

Görev yönetim süreciyle şirket içerisinde görev listeleri tanımlayabilir, göreve atanacak kişileri de sisteme tanımlayabilirsiniz. Tanımlanan kişilerden geri bildirimler alarak süreci anlık olarak izleyerek takibini rahatlıkla her yerden sürdürebilirsiniz.

Proje yönetim uygulamaları olarak Google Play Store üzerinde, App Store üzerinde, Google arama motoru üzerinde birçok uygulama karşınıza çıkmaktadır. Bionasoft olarak şirketlere tavsiyemiz her zaman destek alabileceğiniz, sürecinizde muhattap olabileceğiniz firmalarla çalışmanızdır. İçeriğimizde belirttiğimiz üzere yazılımımız içerisinde proje ekibi oluşturabilir, projede görev alacak kişileri belirleyerek, her bir projeye bir lider atayabilirsiniz. Böylelikle hangi projenizde kimlerin görev aldığını, görev süreçlerinin ne kadar zaman süreceğini, görev alan kişilerin performanslarını da yazılım üzerinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Proje takip sistemi proje yönetiminizi, iş planı yönetiminizi, görev yönetiminizi, proje ekibini, bütçe yönetimini, satınalma yönetimini, müşteri tedarikçi yönetimini, aktivite yönetimini, rahatlıkla takip etmenizi sağlayan gelişmiş yazılımlardır.

İş takip uygulamaları olarak sektörde en yoğun ilgi Bionasoft tarafından geliştirilmiş olan yazılıma gösterilmektedir. Geliştirmiş olduğumuz yazılımı neden kullanmanız gerekmektedir?

İş takip süreçlerinizin yapılamamasını ortadan kaldırmak için,

Birimler arasında her geçen gün artan plansızlık süreçlerini ortadan kaldırmak için,

Şirket içerisinde tanımlanan görevin zamanlamasının ölçümlenebilmesi için,

Şirket içerisinde zayıf olan iletişim süreçlerinin, bitmek bilmeyen işlerin, artan şirket maliyetlerinin ortadan kalkması için, şirket içi sorunların en kısa sürede tespit edilebilmesi için,

Tekrarlanan hataların tamamen ortadan kalkması için mutlaka iş takip uygulamaları kullanmanız gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş