Hakkımızda

Bir kaç soru?

Teknoloji Danışmanlığı,
Uygulama Çözümleri

Kurumunuzun nasıl bir teknolojik temele ihtiyacı var?
Kullandığınız yazılım ürünleri uzun vadeli stratejileriniz ve planlarınızla uyumlu mu?
İşinizi daha üst bir konuma taşımak için ne tür uygulama yazılımları kullanmanız gerekir?
Verimliliği artırmak ve maliyetleri azaltmak için teknolojiyi kullanmak, hangi rotayı takip etmeniz için gerekli?

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Bionasoft, geliştirdiği teknolojik çözümlerle sektör bağımsız firmaları geleceğe taşımaktadır.

Bionasoft olarak bizler Web tabanlı yazılımlar geliştiren, AR-GE ve yenilikçiliğe önem veren, aktif ve dinamik ekiplerimizle sizlere kesintisiz erişim ve online çalışma ortamı sağlayan bir teknoloji firmasıyız.

Firmalar için güçlü alt yapısıyla online yazılım çözümleri sunarak ülkemizin ekonomisine katkı sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

Teknoloji ile Yönetim Süreçlerini birleştirip, İş, bilgi ve yönetim ihtiyaçlarını bir bütün olarak ele alan, kurumsal hedeflerini gerçekleştirme sürecinde müşteri ve paydaşları için sürekli değer yaratan, fayda/maliyet ilişkisini gözeten, memnuniyeti ön planda tutan, yeni ürünler ve doğru çözümler üreterek  iş ortakları, çalışanları ve tedarikçileri ile bir dünya markası olma hedefindedir.

Müşterilerimizin dijital dönüşüm yolculuğundaki ihtiyaçlarını doğru teknolojileri kullanarak etkin bir ekosistem oluşturmaktayız.

Firmaların ihtiyaçlarına yönelik çözüm üreten mühendislerimizle ülkemizin kalkınmasına hizmet ederek, rekabet avantajı sağlayan projeler yürütmekteyiz.

Müşterilerimiz için değer yaratan, geleceği ön gören stratejik bakış açısı, başarı ve pazar odaklı yaklaşım ile hizmet vermekteyiz.

Firmanızın Kurumsal Performansını artırıp, Etkin Bir İş Akış Takip Sistemiyle firmanıza İş Gücü, Zaman, Maliyet ve Verimlilik konusunda büyük avantaj kazandırıyoruz..

DeğerLerimiz

Dijital Dönüşümde
Yaşam Döngüsü

Müşteri Odaklılık, İnsan Odaklılık

Müşterilerimizin  beklentilerini eksiksiz ve zamanında karşılıyoruz. Çeşitliliği bir değer olarak görme anlayışını benimsiyor ve her alanda ve her anlamda bireysel haklara saygıyı ön planda tutuyoruz.

Çözüm Odaklılık

Yaşamı kolaylaştırma misyonu ile sorunlara ve taleplere hızlı çözümler üretiyoruz. 

Mutlu Çalışan = Mutlu Müşteri

Tüm çalışanlarımızın mutluluğunu önemseyen bir anlayışla çalışan mutlu bir aileyiz.

Kalite Odaklılık

Kaliteyi önemsiyor, tüm organizasyonlarda, değer zincirinde yer alan,  her ürün ve hizmeti yeni standartlarla sürekli zenginleştirerek teknoloji ile kaliteyi birleştiriyoruz.

Takım Çalışması

Sinerji ve takım çalışmasının gücüne inanan, birlikte değer yaratan güçlü ve bağlı bir ekibiz.

İnovasyon

En son teknolojinin takipçisi olmaktan ziyade “yaratıcı” olmaya çalışır, teknolojiyi “değere” dönüştürürüz.