crm-programi-yazilimi-bionasoft

CRM Programı / Yazılımı Nedir?

CRM Programı (Yazılımı) Nedir?

Crm programı ile mevcutta bulunan müşterileriniz olsun, şirketiniz için potansiyel gördüğünüz müşterileriniz olsun bu müşteri kazanmak için şirket süreçlerinizde tüm etkileşim süreçlerinizi rahatlıkla yürütebilirsiniz. CRM programının en etkin kullanım kolaylığıysa tek bir noktadan tüm süreci ister ofiste, ister dışarıda olun rahatlıkla yürütebilmenizdir. Şirketinizde sahada görevlendirmiş olduğunuz personellerinizin müşterilerle etkileşim kurarken yürütmüş oldukları faaliyetler, kurumsal yaklaşım biçimleri, müşterilerle yapılan görüşmelerin planlanması ve organizasyon biçimlerinin tamamını CRM programıyla hızlı ve etkin bir biçimde kontrol edebilirsiniz.

CRM programları, küçük, orta ölçekli, büyük aklınıza gelebilecek tüm firmalarda müşteri ilişkilerinin yönetim stratejileri, şirketlerin satış pazarlama ekiplerinin süreci kolayca yürütüp toplantı kirliliğinde boğulmaması, şirketin diğer tüm iş planlarında rutin düzenin korunması gibi süreçlerde kullanılan oldukça geniş kapsamlı bir yazılımdır. Eğer kurumsallık sürecini solumak, emin adımlarla sektörünüzde firmanızı büyütmek, müşteri adaylarınızla olup biten görüşmeleri tek çatı altında görüp risk sürecinizi kontrol altında tutmak istiyorsanız mutlaka siz en uygun CRM programları arasından seçim yapıp en kısa sürede bu hayat kurtaran yazılımı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

CRM yazılımı ayrıca hem küçük ölçekli hem de büyük ölçekli tüm firmaların şirket iş akış süreçlerinde kullanabilecekleri yazılımlardır. CRM yazılımıyla şirketinize değer katacak yüksek potansiyelli müşterilere rahatlıkla ulaşarak şirketiniz için yeni müşteriler kazanmanıza büyük fırsat kazandırabilirsiniz. CRM yazılımının asıl kullanım amacı da mevcut müşterilerinizi elde tutarken, yeni potansiyel müşterilerinizin süreçlerini de adımı adımına takip etmenize olanak sağlıyor olmasıdır. Ayrıca CRM yazılımlarıyla şirketinizin verimlilik süreciniz hızlandırabilir, müşteri etkinliğini de kontrol altına alarak hızlı bir biçimde şirketinizin büyümesine olanak sağlayabilirsiniz.

Bionasoft CRM yazılımları arasında en yaygın kullanım kolaylığı bulunan, senelerin titiz çalışması, AR-GE raporları, müşteri ihtiyaçları neticesinde hazırlanan yazılımıyla tüm firmalara bu eşsiz kullanım kolaylığı sağlayan yazılımını piyasada yer alan birçok CRM yazılımına oranla oldukça uygun rakamlardan sunmaktadır. Siz de şirketinizin olmazsa olmazı satış pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi, aktiviteler, planlamalar arasında boğulmamak için hemen Bionasoft’tan CRM yazılımları arasında en büyük beğeniye sahip yazılım için teklif almalısınız.

En iyi CRM Programını (Yazılımını) Nasıl Seçerim?

En iyi CRM programı tamamen sizin şirketinizde eksik gördüğünüz, takip etmekte zorlandığınız, düzensiz raporlamalar, bilgilendirmeler hissettiğiniz durumlarda nelere ihtiyacınız olduğuyla ilgili büyük bir parçanın, tamamıyla yazılımla çözümlenmesi ihtiyacından ortaya çıkmaktadır. Burada en iyi CRM programı sorusunun cevabından önce sizin neye ihtiyacınız olduğunuzu bilmenizde fayda vardır.

Bionasoft olarak en iyi CRM programını seçmenizde aşağıda yer alan maddeleri incelemenizi siz değerli ziyaretçilerimize önermekteyiz.

  • Şirketinizde müşteri ilişkileriyle ilgili takibinde zorlandığınız hususlar varsa mutlaka CRM programı (yazılımı) kullanmalısınız. CRM programı (yazılımı) ile şirketinizde müşteri ilişkileriyle ilgili verimliliğiniz artarken gereksiz olarak yapmış olduğunuz yatırım maliyetlerinizde ters oranla düşmüş olacak, böylece şirketinize maddi boyutta artı bir değer kazandırmış olacaksınız.
  • Şirketinizde müşteri ihtiyaçlarınıza göre farklı bir yapılaşma kurgulamak istiyorsanız, müşteri deneyimlerini analiz edemiyorsanız mutlaka CRM programı (yazılımı) kullanmanız sizi bu konuda aydınlatmış olacak, vereceğiniz kararlar müşteri kazanımı açısından size artı bir değer sağlayacaktır.
  • Şirketinizde muhasebe programlarınızla entegreli bir yapı kullanmak, müşteri kazanımlarınız sonucunda bunu rakamsal olarak bağlayıp grafikler üzerinde gelir dengesini analiz etmek istiyorsanız mutlaka CRM yazılımı (programı) kullanmanız firmanıza büyük bir maddi dönüşüm sağlayacaktır.
  • Şirketinizde satış pazarlama ekibiniz sıkça müşterileri adaylarınıza teklifler sunuyorsa, bu tekliflerden hangisi olumlu, müşteriler kaçıncı teklifte sizinle çalışmaya sıcak bakmış, hangi müşteri sizinle çalışmaya daha uzak burada rutin bir tespit mekanizması için mutlaka CRM programları (yazılımları) kullanmanız gerekmektedir.
crm programı fiyatları

CRM Programı (Yazılımı) Fiyatları Ne Kadar?

CRM programı fiyatları Google arama motoru üzerinde küçük, orta, büyük ölçekli tüm firma yetkilileri tarafından sıkça aranan arama terimleri arasında bulunmaktadır. Bütün şirket sahiplerinin ortak hedefi, müşterileriyle olan etkileşimlerini iyileştirerek şirketlerinin gelir düzeyini arttırmaktır. Satın alacağınız CRM programı öncelikli olarak günümüz ihtiyaçlarını karşılamalıdır. CRM programı fiyatlarına geçmeden Bionasoft olarak şunu da belirtmek isteriz ki, siz de şirket verilerinizi tek çatı altında birleştirmek, şirketinizde çalışan ekip üyelerinizi tek çatı altında takip etmek, ekibinizin müşteri adaylarınıza yaklaşımlarını, diyaloglarını, gelinen aşamaları incelemek için mutlaka fiyattan önce programın yapısına, genişliğine, kullanım rahatlığına bakmanızı önermekteyiz.

CRM yazılımı fiyatları yukarıda belirtmiş olduğumuz değerlendirmeler neticesinde farklı rakamlarda satışa sunulmaktadır. Bionasoft olarak siz değerli ziyaretçilerimize paket fiyat belirtmeyi doğru bulmuyoruz. Öncelikli olarak şirketinizde yürütülmekte olan iş akış sürecinizi alanında senelerin deneyimi, bilgi birikimi bulunan ekip arkadaşlarımızı şirketinize ön keşif için yönlendirerek, sonrasında ortak bir fikirle çalışmaları yürütme taraftarıyız.

crm programı nasıl kullanılır

CRM Programı (Yazılımı) Nasıl Kullanılır?

CRM programı içeriğimizde belirtmiş olduğumuz üzere bireysel kullanıcıların, küçük ölçekli şirketlerin, orta ölçekli ve büyük ölçekli şirketlerin tüm iş akış süreçlerini sağlıklı bir biçimde yürütmelerine olanak tanıyan oldukça geniş kapsamlı kullanım sunan, entegre özelliği ile de rakamsal değerlerinizi takip edebileceğiniz bir yazılım bütünüdür. CRM programı nasıl kullanılır? Sorusu ise Google arama motoru üzerinde oldukça büyük sorgulama sayısına sahip arama terimlerinden birisidir. İnsanlar CRM programından bahsederken, teknolojik açıdan CRM programı nasıl kullanılır? Stratejik açıdan CRM programı nasıl kullanılır? Şirket süreci açısından CRM programı nasıl kullanılır? Gibi sorularla CRM yazılımlarının seçimine karar vermektedirler.

CRM yazılımı nasıl kullanılır? Sorusu sizin de kafanızı karıştırıyorsa yukarıda saydığımız üç seçenekten birisini tercih etmeli, tercih etmiş olduğunuz seçenek üzerinden artıları ve eksileri değerlendirmelisiniz.

müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Nasıl Satın Alabilirim?

Müşteri ilişkileri yönetimi programı, şirketinizde var olan müşterilerinizin, müşteri adaylarınızla satış pazarlama ekibiniz aranızda gerçekleşmiş olan görüşmelerin adım adım süreçlerinin takibinin, müşterinizle bağlantı aşamasında etkileşim kurduğunuz kontak kişilerin erişim bilgilerinin bir bütün olanak ele alınmasında size öncülük etmektedir. Müşteri e-posta bilgileri, telefon numarası bilgileri, sosyal medya hesabı bilgileri, buna ek olarak sayabileceğimiz birçok bilginin tek bir yapıda buluşmasında müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı size kolaylıklar sağlamaktadır.

Şirketinize değer katacak olan müşteri adaylarınızla iyi ilişkiler kurup, şirket hedeflerinizi durmaksızın sürdürmek istiyorsanız siz de hemen Bionasoft müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı kullanımıyla ilgili demo talep edebilir, programı inceledikten sonrasında ise alanında profesyonel ekibimizden şirketinizi ziyaret etmek için teklifte bulunabilirsiniz. Bionasoft olarak tüm şirketlerin yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bizden Müşteri ilişkileri yönetimi yazılımıyla ilgili ücretsiz demo talebi almadan, yazılımımızı incelemeden başka firmalardan teklif almamanızı önermekteyiz.

crm yazılımı
Sosyal Medyada Paylaş